Odalar ve Alt Yapı
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_non_responsive
 

Odalar ve Alt Yapı

Odalar ve Alt Yapı

ÖĞRENCİ EVLERİ ODA TİPLERİ

Küçük Odalar 

Normal Odalar 

Geniş Odalar

Banyolu Odalar

1 kişilik

1 Kişilik

1 Kişilik

-

-

2 Kişilik

2 Kişilik

2 Kişilik

3 kişilik

3 Kişilik

3 Kişilik

3 Kişilik

Odalar, Bireylerin Yaşamına Göre Şekillendiriliyor!

Arel Öğrenci Evleri, öğrencilerine büyük, orta ve küçük oda, banyolu ve farklı konumda yer alan oda seçenekleri gibi geniş bir seçim hakkı sağlıyor.

Ortak alanlarda, çalışma odası, televizyon odası, çamaşır yıkama odası yer alırken, tüm odalarda ise, buzdolabı, yatak, çalışma masası, sandalye, gardırop, kitaplık ve ayakkabılık yer alıyor.

Güçlü Dijital Altyapı

Arel Öğrenci Evleri, güçlü teknolojik altyapısıyla önemli bir hizmet sunuyor. Kablosuz internet bağlantıları ve tüm GSM operatörlerinin çekim seviyesinin iyi düzeyde olduğu Arel Öğrenci Evleri, uzaktan eğitim sistemine erişimde de önemli bir konfor sunuyor.

Odalarda İsteğe Bağlı Televizyon Olanağı

Öğrencilerimizin istemeleri halinde ve oda arkadaşlarının onayı ile bireysel olarak yayın sağlayıcı kuruluşlarla anlaşarak, bulundukları odalara kişisel televizyonlarını getirebilirler. Tüm villa yurtlar, ilgili hizmetin alınabilmesi amacıyla teknik donanımı hazır halde bulunduruyor.

İletişime Açık, Yenilikçi Yönetim

Arel Öğrenci Evleri yönetimi, öğrencilerin 7/24 iletişim sağlayabileceği yenilikçi, alanında uzman kişilerden oluşuyor. Öğrenciler, diledikleri zaman tüm soru, öneri, görüş ve şikayetlerine 7/24 muhatap bulabiliyor…