El Kitabı
16892
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16892,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_non_responsive
 

El Kitabı

Değerli öğrencilerimiz,

 

İstanbul Arel Üniversitesi Öğrenci Evleri’ne Hoş Geldiniz.

 

Üniversite yıllarınız hayatınızın pek çok noktasında sizi farklı deneyimlerle buluşturacaktır. Belki de bu deneyimlerin içerisinde sizin için en önemlisi ailenizden, yaşadığınız yerden, alıştığınız arkadaş çevrenizden ayrıldığınız ve kendinize ait yeni bir yaşama adım attığınız yurt yaşamı olacaktır. Bu yeni yaşamda en büyük destekçiniz olarak bizler; sizlere güvenli, temiz, konforlu, huzurlu ve keyifli bir ortam sağlamak için daima yanınızda olacağız. Amacımız çeşitlilik arz eden bir toplu yaşam alanı kurmak, sizlerin akademik başarısına katkı sağlayacak bir çalışma ve öğrenme ortamı sunmaktır.

 

Öğrenci yaşamının diğer bir ayrılmaz parçası olan sosyal ve kültürel etkinliklerimiz Öğrenci Evlerimizde düzenli olarak yürütülmektedir. Kişisel gelişiminize katkı sunacak faaliyetler, yeni dostluklar kurmanızı destekleyecek organizasyonlar, farklı kültürlerle tanışmanızı ve uyum sağlamanızı kolaylaştıracak aktiviteleri sunmak yine bizlerin görevleri arasındadır.

 

Sizlerden beklentimiz ise; sağduyulu davranmanız, birbirinize saygılı olmanız, her zaman hoşgörüyü ön planda tutmanız ve sorumluluk sahibi bir tutumla hareket etmenizdir.

 

Tüm yaşam alanlarınızın idari organizasyonu ve denetiminin yürütüldüğü Öğrenci Evleri Koordinatörlüğü ofisimize, Öğrenci Evlerimizde görev yapan tüm yöneticilerimiz ve personelimize +90 549 870 19 09 numaralı telefonunu arayarak ve ogrencievleri@arel.edu.tr mail adresi üzerinden e-posta göndererek 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Sizlerle bir arada olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Arel Öğrenci Evlerimizde konaklamaktan memnun kalacağınızı umuyor ve başarılı bir üniversite hayatı diliyoruz.

 

Sevgi ve Saygılarımızla,
Arel Öğrenci Evleri Yönetimi